אינסטלטור לבית או למשרד בראשון לציון והסביבה?

מחפשים אינסטלטור? הגעתם למקום הנכון! אנחנו כאן לספק ללקוחותינו תושבי ראשון לציון והסביבה את השירות הטוב ביותר מתחילת העבודה ועד סופה! 

מה אנחנו עושים?

תיקון נזילות בברזים והתקנת ברזים

הברז מטפטף גם אחרי שאתם סוגרים אותו טוב?
אנחנו נדאג לאתר את גורם הנזילה בברז ולהחזירו למצב חדש. החלטתם להחליף את כל הברזים? אנחנו נתקין לכם את הברזים בצורה המקצועית ביותר.

התקנה \ תיקון ניאגרה

הניאגרה מטפטפת? המים לא מתמלאים? הלחצן לא עובד? 
או כל סיבה אחרת שהיא…צריכים אינסטלטור לתקן את הניאגרה?בשביל זה אנחנו פה, אנחנו נתקן ונחליף את מנגון הניאגרה במידה ויש צורך. קניתם ניאגרה חדשה ומחפשים מתקין מקצועי? בהנדימן ראשון צוות מקצועי עם ניסיון שיתקין את הניאגרה לשביעות רצונכם ובמחיר הוגן!

פתיחת סתימות במטבח ובאמבטיה

סתימות בכיורים המטבח ובאמבטיה הינם בעיות אינסטלציה נפוצות, בשביל זה אנחנו פה לתת לכם שירות אינסטלטור מהיר לפתרון הבעיה. איש מקצוע מנוסה יפתח את הסתימה כדי שהמים יזרמו שוב.

החלפה \ תיקון סיפון ונזילות

הסיפון מטפטף ולא עובד כמו שצריך? צריכים סיפון חדש? איש מקצוע הנדימן ראשון יחליף את חלקי הסיפון או ירכיב סיפון חדש לשביעות רצונכם.

למה לבחור בנו?

  • ניסיון רב
  • אחריות על העבודה
  • אינסטלטור לבית ולמשרד
  • צוות ידידותי
  • מחירים הוגנים 

התקנת אמבטיות
האמבטיה ישנה ואתם מחפשים להחליף את האמבטיה? מכל סיבה שהיא, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולפרק את האמבטיה הישנה ולהרכיב את החדשה. ועוד…

אינסטלטור בראשל"צ והסביבה

אנחנו מספקים שירות מהיר לכל איזור ראשון לציון בערים: בת ים,חולון,אזור,נס ציונה, רחובות, ולכל מושבי הסביבה. -ללא עלות מרחק בין הערים.

אינסטלטור לבית ולמשרד בראשון לציון והסביבה התקשרו 050-665-4171